Výprodej zahradního nábytku

Zahradní nábytek opravdu levně

Zahradní sestavy se slunečníkem vás ochrání před sluncem

Hlavní stránka » Zahradní sestavy se slunečníkem vás ochrání před sluncem

Po aprílovém počasí i v květnu konečně vysvitlo sluníčko a nastal ideální čas pro relax na zahradě. Pokud je na vás toho sluníčka už občas trochu moc, pořiďte si zahradní posezení se slunečníkem (který vás v případě potřeby ochrání i před letními dešti).

Studené a deštivé počasí pomalu ale jistě střídají teplé sluneční dny. Přichází tak ideální čas vytáhnout zahradní sestavy a relaxovat na čerstvém vzduchu. Sluníčko však začíná nabírat na intenzitě, a proto určitě oceníte sestavy se slunečníkem, které vás před silnými slunečními paprsky náležité ochrání.

Vyberte si sestavu se slunečníkem zdarma

Využijte akcí a pořiďte si sestavu, ke které slunečník získáte zdarma. Takovou sestavou může být například kovový set Galia pro 4 osoby. Populární sestava vás zaujme svým pevným stolem o velikosti 150 x 90 cm a čtyřmi stohovatelnými židlemi s nosností až 100 kg. Uprostřed stolu se tyčí slunečník na kličku, se kterou slunečník během pár vteřin roztáhnete. V mžiku tak díky třímetrovému průměru zastíníte kompletně celý stůl i prostor kolem něj. Pro větší rodiny nabízíme i variantu pro 6 osob.

Stačí vám posezení pro 2 osoby? Parádní pohodlí a ochranu proti slunci vám může dopřát netradiční ratanová sestava Cali v atraktivní antracitové barvě. Tato atypická sestava z umělého ratanu se skládá z dvoumístné pohovky, která je přepažená odkládacím stolem, na který si můžete položit svůj oblíbený nápoj. Po náročném dni pak můžete využít taburetů, na které si natáhnete unavené nohy.

Tento set vypadá krásně nejenom na zahradě, ale také v komerčních prostorech. Dobrou zprávou je, že polstrování je také součástí. Stín během léta vám dopřeje elegantní stříška, kterou si můžete kdykoliv sklopit.

Vyberte si slunečník podle svých představ

Pokud vás žádná sestava se slunečníkem v ceně nepřesvědčila, tak se podívejte na sestavy, které obsahují stůl s otvorem pro slunečník. Výhodou je, že si pak jednoduše vyberete slunečník přesně podle svých představ. Takovou oblíbenou sestavou je například ratanový set Corfu Sun, který obsahuje 4 křesla a 1 velký stůl.

Pak už si stačí jen vybrat z nabídky slunečníků ten nejlepší pro vás. Hlavně nezapomeňte na stojan, či sokl, ve kterém bude slunečník usazen. Slunečníky jsou většinou určené pro otvor o průměru 4,3 cm.

Zajímavým řešením ochrany proti slunci jsou i praktické sluneční clony řešené v několika různých barevných variantách. Jednoduše je upevníte pomocí ocelových kroužků a natáhnete si je na vámi požadované místo. Clony jsou vyrobeny z kvalitní látky, a díky svým nadstandardním rozměrům (až 5 x 5 metrů) vám poskytnou spolehlivou ochranu proti silným slunečním paprskům.

Vložit komentář

Jméno:
*
Uri:
E-mail:
Komentář: