Výprodej zahradního nábytku

Zahradní nábytek opravdu levně

Zahradní ratanový nábytek - výprodej nábytku z umělého ratanu

Hlavní stránka » Umělý ratan

Materiál umělý ratan, zvaný také polyratan či petan, je u zahradního nábytku populární díky své odolnosti vůči UV záření a nepříznivému počasí, nízké váze a jednoduché údržbě.

Polyratan představuje praktičtější a odolnější variantu přírodního ratanu. Nábytek z umělého ratanu může vaši zahradu nebo také interiér doplňovat po celý rok. Jistě vás potěší i jeho příznivá cena. Židle z umělého ratanu koupíte ve výprodejích za méně než 1000 korun, luxusní křesla pod 2000 korun a jídelní sestavy pro 6 osob zhruba od 6000 korun.

Rozložitá zahradní ratanová sestava Corfu může být vaše již za 7521 korun, ovšem jen v rámci předsezónní slevy. Tvoří ji stolek, dvě křesla a lavice s polstry a poduškami za záda v ceně. Set Corfu vám poskytne dokonalý komfort pro zahradní posezení a na jeho vyčištění stačí roztok vody s běžným prostředkem.

Pro chvíle pohody u dobrého jídla a pití je určená také čtyřmístná jídelní sestava Dante, oblíbená zejména v jemném odstínu cappuccino. Rovněž tuto sestavu doplňují béžové polstry, takže budete mít na zahradě nebo terase takový jídelní komfort jako doma.

Využijte výprodeje nábytku z umělého ratanu a stolujte po celou sezónu venku na čerstvém vzduchu. Pokud se nemůžete rozhodnout, který model je pro vás nejvhodnější, rádi vám poradíme. Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 777 938 740. 

Tipy na ratanový nábytek ve výprodeji

Zahradní ratanové křeslo KARA koupíte již za 784 Kč v akci.

Zahradní plastové křeslo KARA (antracit)

Můžete si vybrat z více barev - antracit, cappuccino, hnědé.

Zahradní ratanová sestava CORFU WEEKEND písková s polštářky zad za 5 401 Kč.

Zahradní ratanová sestava CORFU WEEKEND písková

Podívejte se na celou nabídku umělého ratanového nábytku ve výprodeji.

Vložit komentář

Jméno:
*
Uri:
E-mail:
Komentář: