Výprodej zahradního nábytku

Zahradní nábytek opravdu levně

Výprodej zahradního nábytku

Hlavní stránka » Výprodej zahradního nábytku

Výprodejů není nikdy dost! Zahradní nábytek je sezonní zboží a právě v zimních měsících ho můžete koupit v akci. Spousta e-shopů a kamenných obchodů potřebuje vyprázdnit sklady a tak nabízí zajímavé slevy na nejrůznější zahradní židle, lavice, houpačky, stoly a jiný zahradní nábytek.

Tipy na akční slevy zahradního nábytku

Ani firma Deokork a její e-shopy nejsou výjimkou a tak se každoročně můžete těšit na velké výprodeje a slevy. Pojďme se na některé z nich podívat!

Zahradní ratanová sestava HAVANA BALCONY

Zahradní ratanová sestava HAVANA BALCONY

Tato komfortní zahradní sestava je vyrobená z umělého ratanu. Součástí je šedá poduška, jedná se o bezúdržbový materiál.

Zahradní židle pevná GLASGOW 1 ks

Zahradní židle pevná GLASGOW

Také tato židle je vyrobena z exotického dřeva Akácie. Jedná se o velmi pevnou a pohodlnou židli, která se hodí i do interiéru. Koupíte ji za cca 1 500 korun.

Dětská souprava z borovice ELLA

Dětská souprava z borovice ELLA

Krásná dětská sestava z borovice. Tvoří ji stůl, lavice a dvě židličky. Skvělá pro dětské párty, nebo hraní si "na domácnost". Cena kolem 2 tisíc korun.

Zahradní pevné křeslo FLORENCIE

Zahradní pevné křeslo FLORENCIE

Pevné křeslo s exotické dřeviny teak. Tato dřevina se vyznačuje unikátními vlastnostmi, jako je tvrdost a odolnost dřeva. Zahradní křeslo nyní ve výprodeji za necelé 3 tisíce korun.

Zahradní servírovací vozík LA ROCHELLE

Zahradní servírovací vozík LA ROCHELLE

Jestliže rádi grilujete tak si určitě pořiďte tohoto pomocníka v podobě servírovacího vozíku. Další odkládací plocha se hodí při každé párty nebo jen při posezení na zahradě.

Toto je jen několik z mnoha slev, které najdete na e-shopech e-zahradninabytek.cz a i-zahradninabytek.cz. Akční ceny na zahradní nábytek a další věci se neustále mění a pokaždé zde můžete najít něco nového. Výprodej probíhá po celý rok a tak se nemusíte obávat toho, že byste si nic nevybrali.

Vložit komentář

Jméno:
*
Uri:
E-mail:
Komentář: