Výprodej zahradního nábytku

Zahradní nábytek opravdu levně

Výprodej kovového nábytku

Hlavní stránka » Kovový nábytek

Kovový nábytek je elegantní a při správném ošetření vydrží venku i přes zimu. Populární je také pro svou bytelnost a snadnou údržbu. Slevy a akce na kovový zahradní nábytek se u Deokorku pravidelně opakují, stačí si jen vybrat!

Kovový nábytek ve slevě!

Kovová židle (křeslo) Sága vysoká DEOKORK

Kovová židle (křeslo) Sága vysoká

Tato židle se hodí na všechny balkony, terasy a zahrady. Její povrch je speciálně upravený takže nehrozí koroze. Tato zahradní židle je momentálně ve slevě, koupíte ji za cca 1 400 korun.

Kovový stůl obdélník 190 x 105 cm

Kovový stůl obdelník 190 x 105 cm

Celý stůl je velmi kvalitní a je ošetřený vypalovanou barvou tak aby vydržel celou sezonu bez koroze. Vyroben je v České republice. Nyní ušetříte až 1000 Kč!

Hliníkový stůl MTA 001 (ø 60 cm)

Hliníkový stůl MTA 001

Chcete pouze malý odkládací stoleček, který se hodí jak na zahradní párty tak na grilování? Toto je ideální volba. Hliník je navíc vybroušený a tak dobře vypadá a snadno se udržuje. Vysoká funkčnost výrobku je garantována, nyní ve výprodeji za cca 1 400 korun.

Zahradní kovová sestava CORINA I. 1+4

Zahradní kovová sestava CORINA I. 1+4

Jako zástupce zahradních setů jsme vybrali tuto kvalitní sestavu, která je také vyrobená v ČR a jedná se tak o kvalitní český výrobek. Stůl v této sestavě nemá otvor na slunečník. Ušetříte až 2378 Kč!

Zahradní dětská kovová houpačka MARIO

Zahradní dětská kovová houpačka MARIO

Pro Vaše nejmenší pak můžete pořídit tuto zahradní kovovou houpačku, která má nosnost až 100 kg. Sedák je vyrobený z umělého textilu.

Zahradní kovová houpačka ISABELA (různé barvy)

Zahradní kovová houpačka ISABELA

Naopak pro Vás bude vhodnější tato verze kovové zahradní houpačky. Vlezou se zde tři osoby a vybrat si můžete z několika barevných variant. Již za méně než 3 tisíce korun.

Další výprodej a slevy na zahradní kovový nábytek najdete na stránkách e-zahradninabytek.cz a i-zahradninabytek.cz.

Vložit komentář

Jméno:
*
Uri:
E-mail:
Komentář: