Výprodej zahradního nábytku

Zahradní nábytek opravdu levně

Přichází jarní výprodej zahradního nábytku. Využijte toho!

Hlavní stránka » Přichází jarní výprodej zahradního nábytku. Využijte toho!

Jaro klepe na dveře a pomalu, ale jistě přichází období letního grilování a posezení na balkóně či zahradě. Spolu s tím nadešel ideální čas na pořízení nového zahradního nábytku, který vám vaši hosté budou závidět. Využijte předsezónních slev a pořiďte si sety zahradního nábytku za akční ceny!

Nábytek za výprodejové ceny

Najít skvělé posezení pro 6 lidí, které vám vydrží, skvěle vypadá a zároveň vás nebude stát majlant je někdy pěkný oříšek. Ale nebojte se, my jsme ho rozlouskli za vás a našli zahradní sestavy, které splní vaše požadavky.

Jako první doporučujeme kovovou sestavu Galia. Okouzlí vás především zajímavá a elegantní kombinace kovu a skla. Základem této krasavice je bytelný stůl a šest kusů stohovatelných židlí. Nespornou výhodou je, že k setu navíc dostanete zdarma slunečník, který se vám bude hodit především během horkých letních dní. Tohle všechno můžete získat za skvělých 11 995 Kč.

Sestava Chicago je jasnou volbou všech, kteří preferují přírodní materiály a praktičnost. Součástí setu je bytelný stůl a 4 křesla z akátového dřeva. Je lehká a velmi praktická - jednoduše ji během chvilky poskládáte a uschováte například do garáže, kde vám zbytečně nezaberou moc místa. Uprostřed stolu už je navíc připravený i otvor pro slunečník. Už se asi nedivíte, proč si ji oblíbilo tolik českých zahrádkářů.

K sestavě stačí dokoupit jen pohodlné polstry a můžete začít relaxovat na zahradě naplno.

Využijte možnosti rozložit si platbu na více částí

Chcete novou sestavu, ale nechcete zaplatit najednou tolik peněz? Využijte možnosti rozložit si platbu na více částí prostřednictvím splátek, které jsou do konce února bez navýšení. Částka se vám rozloží na více částí a v konečném důsledku nezaplatíte ani za korunu navíc.(RPSN 0 %).

Jak na to?

  1. Jděte na web https://www.i-zahradninabytek.cz.
  2. Zvolte například kategorii zahradní sestavy.
  3. Klikněte na sestavu nebo jiný produkt, který si chcete koupit.
  4. Na detailu produktu klikněte na tlačítko „na splátky“.
  5. Pomocí formuláře si nastavíte parametry splátek.
  6. Při najetí kurzorem myši na ikonku „i“ se dozvíte veškeré podrobnosti.

Pokud si s něčím nebudete vědět rady nebo budete chtít s nákupem na splátky pomoc, tak můžete kontaktovat podporu, která vám se vším velmi ráda pomůže.

Vložit komentář

Jméno:
*
Uri:
E-mail:
Komentář: