Výprodej zahradního nábytku

Zahradní nábytek opravdu levně

Nejlevněji ve výprodejích před sezónou

Hlavní stránka » Nejlevněji ve výprodejích před sezónou

Konec zimy se nezadržitleně blíží a jaro už pomalu klepe na dveře - ideální čas na to vybavit si Vaši zahradu, nemyslíte? Právě v těchto dnech můžete koupit zahradní nábytek za nižší cenu než v letních měsících. Výprodej a doprodej zahradního nábytku je zkrátka v plném proudu, nepropásněte svou šanci!

Tipy na zahradní nábytek ve slevě

  • Zahradní ratanová sestava KARA 1+6 (antracit) - Skvělá zahradní sestava z umělého ratanu pro šest lidí je ideální volbou pokud chcete velké posezení na zahradu pro celou rodinu. Samozřejmostí je velký stůl s otvorem pro slunečník.
  • Zahradní sestava BORDEAUX 1+6 - Celá sestava je vyrobená z exotické dřeviny meranti, která je velmi příjemná na dotek. Křesla i stůl se dají velmi snadno složit a navíc jsou okované. Samotný stůl lze nastavit na dvě růzmé šířky.
  • Masivní zahradní sestava z borovice LONDON - Máte rádi spíše masivnější dřevo? Tato dřevěná zahradní sestava je vyrobena z masivního borovicového dřeva, které je pasterizováno sušením na 80°C a nemá povrchovou úpravu. Jedná se o kvalitní český výrobek.

Vložit komentář

Jméno:
*
Uri:
E-mail:
Komentář: